Uçak Bileti Arama Siteleri

  0
  61

  İnternet sayesinde günümüzde uçak bileti almak artık çok kolay. Havayolu şirketlerinin sitelerinden ve uçak bileti arama motorlarından faydalanarak yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Uçak bileti alınırken bilet fiyatları arasında farklılıklar bulunduğundan uçak bileti arama siteleri kullanılarak daha uygun fiyatlara uçak bileti almak mümkün. Bu yazımızda uçak bileti alabilmeniz için kullanabileceğiniz uçak bileti arama sitelerini sıralıyoruz.

  1-Skyscanner: Uçak bileti almak için en çok kullanılan sitelerden bir Skyscanner. Hem sitesinden hem de mobil uygulamalarından uçak bileti araştırabilir ve satın alabilirsiniz. Sitedeki aylara göre sunulan fırsatları incelemenizde fayda var.

  2-Turna: Turna.com sitesinden uçak bileti alabilirsiniz. Sitedeki kampanyaları takip etmenizde fayda var. Aynı zamanda kredi kartı puanlarınızı sitede biriktirip daha sonra uçak bileti alımında kullanabilmeniz güzel bir fırsat. Ayrıca hangi günlerde uçak biletlerinin daha ucuz olduğunu gösteren fiyat grafiği güzel bir uygulama. Aldığınız uçak biletleri karşılığı puan kazanıp bu puanları daha sonra kullanabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızı siteye davet edip arkadaşlarınızın aldığı uçak biletleri sayesinde daha fazla puan kazanabiliyorsunuz.

  3-Aerobilet: Uçak bileti almak için kullanabileceğiniz sitelerden biri de aerobilet.com.tr internet sitesi. Sitedeki kampanyalarını takip ederek yurt içi ve yurt dışı günlük indirimlerden faydalanabilirsiniz. Site üzerinden charter uçuşlara da ulaşabilirsiniz.

  4-Ucuzabilet: Ets turun bir markası alan Ucuzabilet.com bilet fiyatlarına bakabileceğiniz ve uçak bileti alabileceğiniz sitelerden biri. Ayrıca mobil uygulamalarını da telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

  5-Kayak: Uçak biletinin yanı sıra otel, araç kiralama hizmetlerine de kayak.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

  6-Momondo: Momondo sitesi uçak bileti için kullanılabilecek sitelerden biri. Bu site üzerinden ayrıca otel ve araç kiralama hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  7-Expredia: Bir diğer uçak bileti arama sitesi de expedia.com. Site dili İngilizce ve İspanyolca olup şu anda sitenin Türkçe dil desteği bulunmuyor.

  Ayrıca uçak biletinizi almadan önce havayolu şirketlerinin sitelerindeki fiyatları da kontrol etmeyi unutmayın. Daha önce yazdığımız “Nasıl Ucuz Uçak Bileti Alınır?” yazımızı da okuyabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here