Pegasus’tan Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyası

  0
  121

  Pegasus Havayolları yeni yurt dışı uçak bileti kampanyasını duyurdu. Yapılan kampanya ile seçili yurt dışı hatlarda 39.99$’dan başlayan fiyatlarla bilet satışı gerçekleştiriliyor.

  Londra, Roma, Bolonya, Milano, Viyana, Prag, Budapeşte, Barcelona, Madrid, Kharkiv, Lviv şehirlerini kapsayan kampanyada bilet satışları 11 Ekim – 16 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında alınan uçak biletleri 29 Ekim 2017 – 24 Mart 2018 tarihleri arasında kullanılabilecek. Uçak biletleri www.flypgs.com, mobil site ya da mobil uygulama üzerinden alınabilecek. Pegasus’un sitesinde yaptığı açıklamaya göre kampanya kuralları şu şekilde açıklandı.

  Kampanya Kuralları
  Satış Tarihi: 11-16 Ekim 2017 (Türkiye yerel saatine göre 16 Ekim 2017 23:59’a kadar geçerlidir.)
  Uçuş Tarihi: 29 Ekim 2017-24 Mart 2018
  Ücret duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar:
  Londra, Roma, Bolonya, Milano, Viyana, Prag, Budapeşte, Barcelona, Madrid, Kharkiv, Lviv
  Ücret: 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla
  Koltuk adedi: 3824
  Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.
  Ücret duyurusu Süper Eko paket ücreti üzerinden geçerlidir. Süper Eko dışındaki paketler bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
  Ücretler flypgs.com, mobil site veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
  Duyuru ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt dışı hatlarda 8 $’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş bazında değişiklik gösterir.
  İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
  İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
  Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Ayrıntılı bilgi için link: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/secili-yurt-disi-hatlari-3999dan-baslayan-fiyatlarla

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here