Dubai Alışveriş Festivali (Dubai Shopping Festival)

0
177

Dubai alışveriş festivali (Dubai Shopping Festival) bu yıl 26.12.2017 tarihinde başlayacak. Dünya çapında ilgi gören bu festival, insanlara oldukça güzel indirim ve fırsatlar sunmakta.

Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan 7 emirlikten biri olan Dubai, dünyada oldukça ilgi duyulan bir şehir. İnsanların görmek istediği yerlerden biri olan Dubai, düzenlenen alışveriş festivali ile insanların ilgisini çekiyor. Burada düzenlenen festival ile uluslararası konserler, gösteriler, spor ve moda etkinlikleri Dubai’yi ziyaret eden insanlarla buluşmakta.

Ortadoğu’daki en büyük, en eğlenceli organizasyonlar bu şehirde gerçekleşmektedir. Burada düzenlenen festivalin yaklaşık olarak 20 yıllık bir geçmişi bulunmakta. 2016 yılındaki festival, doluluk oranı ile Guinness rekoru kırmıştır. Festivalde araba ve para kazandıran çekilişler de mevcut.

Dubai Alışveriş Festivali (Dubai Shopping Festival)Dubai’de düzenlenen alışveriş festivali, buradaki vergi avantajının etkisiyle ünlü markaların uygun fiyatlarla insanlara ulaşmasını sağlamaktadır.

Dubai denildiğinde insanların aklına lüks yaşam ve pahalı arabalar gelmektedir. Festivale katılan insanların eğlenebileceği birçok etkinlik var. Bunlardan biri de çölde düzenlenen safariler.

Vergi avantajının dışında mağazaların yapmış olduğu ekstra indirimler de mevcut. Bu durum dünyaca ünlü markalar için de geçerli. Festivale katılarak hem Dubai’yi görmüş olacak hem de ihtiyaç duyduğunuz ürünleri avantajlı fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksınız.

Festivalde alışveriş yapmak dışında Dubai’de denizin ve kumun tadını çıkarabileceğiniz çok güzel sahiller mevcut. En soğuk aylarda bile 20 derecenin üzerinde hava sıcaklığına sahip olan Dubai’de denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz.

Dubai alışveriş festivaline katıldığınızda yeni bir kültür ve yeni bir yaşam tarzını görme fırsatına sahip olacaksınız. Dubai alışveriş festivali, her yıl kış mevsiminde belirli tarihler arasında düzenlenmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here